Meny
Sök reservdelar
Hej! Har du några frågor? Tveka inte att maila oss eller chatta med oss nedan.
Fredrik Andersson
T: 073 - 435 63 70

Kontakta oss

Kontaktuppgifter


  • Fredrik Andersson
  • Servicechef & Delägare
  • 0734356370
  • fredrik.andersson@jamaskinteknik.se
  • Johan Danielsson
  • Säljare Reservdelar
  • 0734356238
  • johan.danielsson@jamaskinteknik.se
  • Marcus Isaksson
  • Servicetekniker
  • 0726441240
  • marcus.isaksson@jamaskinteknik.se
  • Joakim Juliusson
  • Servicetekniker
  • 0701074157
  • joakim.juliusson@jamaskinteknik.se
  • Mikael Sjöbäck
  • Säljare Reservdelar
  • 0726447099
  • mikael.sjoback@jamaskinteknik.se
  • David Johansson
  • Servicetekniker
  • 0722129602
  • david.johansson@jamaskinteknik.se
  • Alexander Axelsson
  • Servicetekniker
  • 048521511
  • alexander.axelsson@jamaskinteknik.se
  • Pelle Jonsson
  • Servicetekniker
  • 048521511
  • Sebastian Gracza
  • Servicetekniker STILL truckservice (Rogers Bilel & Service AB)
  • 0739088845
  • Roger Jonsson
  • Delägare och ägare av moderbolaget Rogers Bilel & Service AB
  • 0708671684